Skip to main content
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Not applicable

Multi-page report with text field

Hi,

do you know how to add a text field to a multi-page report? I need to add a text field that will label individually each report print. No problems with doing so in a single-page report but in multi-page when I add e.g. a chart to the report the whole space is filled and no text filed can be addd.

Regards,

Przemek

1 Solution

Accepted Solutions
Not applicable
Author

Hi,

Please check the attached sample.

Is this what you are looking for?

Regards,

-Khaled.

View solution in original post

10 Replies
Not applicable
Author

Cześć

Możesz dokładniej opisać  od momenmtu: "No problems with..."?

pzdr

Not applicable
Author

Hej,

chodzi o to, że kiedy tworzę raport wielostronnicowy, na którym mam dodaną jakąś tabelę to nie ma możliwości dodania do tego samego raportu pola tekstowego, którym mógłbym oznaczać dany wydruk. Przykład: na raporcie wielostronnicowym dodaję tabelę z wymiarami towar i miesiąc, i wyrażeniem sum(kwota). Ustawiam dzielenie raportu (loop) po wymiarze klient (wymiar dostępny w tabeli) po to by dostać wydruki osobne dla każdego klienta pokazujące zestawienie towarów i kwot za jakie kupił w danych miesiącach. Do raportu chciałbym dodać pole tekstowe z wyrażeniem only(klient), w którym miałbym informację jakiego klienta dotyczy dany wydruk. I to pole tekstowe jest problemem - w raporcie wielostronnicowym, kiedy mam już w nim osadzoną tabelę, nie mam możliwości dodać pola tekstowego. Gdyby raport był jednostronnicowy, to pole takie można dodać.

Jakieś pomysły? PS pracujesz z QV w Polsce?

Pozdrawiam,

Przemek

Not applicable
Author

hej

jak mówisz o raporcie wielostronicowym to masz na mysli cos takiego jak w załączniku?

PS Tak w Trójmieście ale przyjąłbym że jestem początkujący albo najwyżej średniozaawansowany i na Qv nie poświęcam zbyt dużo czasu. Zamierzam dużo więcej w przyszłości;)

pzdr

Not applicable
Author

Hi,

Please check the attached sample.

Is this what you are looking for?

Regards,

-Khaled.

Not applicable
Author

Nie ma załącznika...

Not applicable
Author

sorki:) zobacz teraz

Not applicable
Author

Perfect, thanks vry much, Khaled!!!

Not applicable
Author

Wielostronnicowy trzeba ustawić w ustawieniach strony raportu. Khaled znalazł odpowiedź - Introduction i Appendix rozwiązują sprawę z polem tekstowym w wielostronnicowych raportach.

Początkujący, ale na forum aktywność masz sporą. Z QV pracujesz jako konsultant czy analityk?

Pozdrawiam,

Przemek

Not applicable
Author

analityk;)

PS nie korzystałem wcześniej z multipage wiec nie zrozumałem o co pytałeś:)