Skip to main content
Announcements
Live today at 11 AM ET. Get your questions about Qlik Connect answered, or just listen in. SIGN UP NOW
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Not applicable

Multi-page report with text field

Hi,

do you know how to add a text field to a multi-page report? I need to add a text field that will label individually each report print. No problems with doing so in a single-page report but in multi-page when I add e.g. a chart to the report the whole space is filled and no text filed can be addd.

Regards,

Przemek

1 Solution

Accepted Solutions
Not applicable
Author

Hi,

Please check the attached sample.

Is this what you are looking for?

Regards,

-Khaled.

View solution in original post

10 Replies
Not applicable
Author

Cześć

Możesz dokładniej opisać  od momenmtu: "No problems with..."?

pzdr

Not applicable
Author

Hej,

chodzi o to, że kiedy tworzę raport wielostronnicowy, na którym mam dodaną jakąś tabelę to nie ma możliwości dodania do tego samego raportu pola tekstowego, którym mógłbym oznaczać dany wydruk. Przykład: na raporcie wielostronnicowym dodaję tabelę z wymiarami towar i miesiąc, i wyrażeniem sum(kwota). Ustawiam dzielenie raportu (loop) po wymiarze klient (wymiar dostępny w tabeli) po to by dostać wydruki osobne dla każdego klienta pokazujące zestawienie towarów i kwot za jakie kupił w danych miesiącach. Do raportu chciałbym dodać pole tekstowe z wyrażeniem only(klient), w którym miałbym informację jakiego klienta dotyczy dany wydruk. I to pole tekstowe jest problemem - w raporcie wielostronnicowym, kiedy mam już w nim osadzoną tabelę, nie mam możliwości dodać pola tekstowego. Gdyby raport był jednostronnicowy, to pole takie można dodać.

Jakieś pomysły? PS pracujesz z QV w Polsce?

Pozdrawiam,

Przemek

Not applicable
Author

hej

jak mówisz o raporcie wielostronicowym to masz na mysli cos takiego jak w załączniku?

PS Tak w Trójmieście ale przyjąłbym że jestem początkujący albo najwyżej średniozaawansowany i na Qv nie poświęcam zbyt dużo czasu. Zamierzam dużo więcej w przyszłości;)

pzdr

Not applicable
Author

Hi,

Please check the attached sample.

Is this what you are looking for?

Regards,

-Khaled.

Not applicable
Author

Nie ma załącznika...

Not applicable
Author

sorki:) zobacz teraz

Not applicable
Author

Perfect, thanks vry much, Khaled!!!

Not applicable
Author

Wielostronnicowy trzeba ustawić w ustawieniach strony raportu. Khaled znalazł odpowiedź - Introduction i Appendix rozwiązują sprawę z polem tekstowym w wielostronnicowych raportach.

Początkujący, ale na forum aktywność masz sporą. Z QV pracujesz jako konsultant czy analityk?

Pozdrawiam,

Przemek

Not applicable
Author

analityk;)

PS nie korzystałem wcześniej z multipage wiec nie zrozumałem o co pytałeś:)